Naša ponuka

-

Čo je Cocktail & bar catering?

Cocktail & bar catering je pre vás ideálny, ak organizujete párty v priestoroch bez vlastného baru a personálu. Ponúkame profesionálne vybavené, mobilné a zároveň tematické bary, šikovných barmanov, aj cocktaily na mieru. Povedzte nám niečo o vašej predstave a potrebách, alebo si vyberte z nášho univerzálneho portfólia, to čo vám najviac vyhovuje a my všetko nachystáme k vašej maximálnej spokojnosti.

Svadby - Miešané nápoje sú neodmysliteľnou súčasťou každej svadby a nemali by chýbať ani na tej vašej. Pripravte vašej rodine a priateľom nezabudnuteľný zážitok z vášho výnimočného dňa, pomocou personalizovaných nápojov, pripravených skutočnými profesionálmi. Nachystáme pre vás uvítací cocktailový bar aj s predjedlom, alebo cocktailový kútik na banket. Párty občerstvenie nechajte na nás a oslávte svoju lásku vo veľkom štýle.

Privátne eventy - Párty a oslavy sú založené hlavne na skvelej spoločnosti, ale výbornú atmosféru pomôžu dotvoriť aj chutné drinky, ktoré lámu ľady a inšpirujú vás do tanca a zábavy. CocktailMania sa s radosťou postará práve o túto časť programu. Či už oslavujete narodeniny, výročie, či rozlúčku so slobodou, my všetko zariadime presne podľa vašich predstáv. Užite si jedinečné, miešané nápoje a fantastický večierok.

Firemný eventy - Barový catering s odborne vyškoleným personálom je žiadaným doplnkom na biznis event každého druhu. Otvárate nový obchod, má váš podnik výročie, alebo predstavujete nový produkt? Ohúrte vašich hostí obľúbenými, klasickými drinkami, ako aj cocktailami namiešanými na mieru, tak aby vystihovali ducha vašej spoločnosti. Večierok na ktorý sa nezabúda, môže byť polovica vášho úspechu. Zverte nám ho do rúk.

Degustácie - Degustácie sú skvelý spôsob, ako spojiť bežné popíjanie so zaujímavou skúsenosťou. Vychutnávajte si kvalitný alkohol, študujte jeho vône, paletu chutí, prípadne párujte s výborným jedlom a nechajte sa pri tom viesť na slovo vzatým odborníkom, ktorý vás navedie na správnu cestu. Riadené ochutnávky sú ideálne na komorný teambuilding, originálne rande, alebo len tak pre radosť zo zážitkovej gastronómie. Rumová ochutnávka, Whisky ochutnávka, Ginová ochutnávka, Cognac, Cigary, Ochutnávka destilátov

Flair & Fire show - Barmanská show a fire show je zážitková, barová show, pri ktorej barmani miešajúci drinky, predvádzajú nevídané, miestami priam magické, triky. Chcete zorganizovať originálnu udalosť, ktorá vynikne medzi ostatnými, bežnými cocktail party? Rozhodne ste na správnom mieste. Pozvite si našich trénovaných špecialistov a dovoľte im ohúriť vás, aj vašich hostí vzrušujúcim programom, s nesmierne chutným, tekutým výsledkom.

Konzultácie - Konzultácie ponúkame gastroprevádzkam, každému, kto má špecifické požiadavky, ktoré je nutné splniť, alebo ľuďom, ktorí potrebuju poradiť, čo z nášho portfólia sa na ich event hodí najviac. CocktailMania je zložená zo  skúsených profesionálov, ktorí vám radi pomôžu zostaviť program na mieru, podľa vašich predstáv a možností. Neváhajte nás kontaktovať.

Čo môžete očakávať?

.

Profesionalita

naši barmani sú profesionáli

Prémiové cocktaily

vždy kvalitné a prémiové suroviny

Skvelú zábavu

s cocktailom je každá páty lepšia

Pohostinnosť

tá je u nás samozrejmosť, sme tu pre vás

MÁTE ZÁUJEM?

Table Reservation